O FIRMIE

szczot tech

SZCZOT-TECH KIELCE SPÓŁKA Z O. O.

Spółka SZCZOT-TECH KIELCE została utworzona w 1993 r. jako Zakład Produkcyjno-Handlowy Związku Niewidomych w Kielcach Sp. z o. o. Pod nową nazwą funkcjonuje od maja 2021 r.

Zajmujemy się produkcją i regeneracją szczotek do zamiatarek ulicznych, oczyszczarek lotniskowych i urządzeń czyszczących firm krajowych i zagranicznych. Wykonujemy również specjalistyczne szczotki dla rolnictwa (np. szczotki do mycia warzyw, szczotki do masażu zwierząt hodowlanych), przemysłu technicznego oraz na indywidualne zamówienia.

Stosowane metody produkcji i baza techniczna pozwalają nam na szybkie i solidne wykonanie przyjętych zamówień, jak również rozwiązywanie problemów technicznych związanych z wykonaniem szczotek nietypowych o jednostkowym zastosowaniu.

Dysponujemy parkiem maszynowym oraz doświadczoną załogą, co pozwala nam na szybkie dostosowanie do potrzeb klienta.

Szczotki wykonywane są z wysokiej klasy materiałów produkcji krajowej i zagranicznej, posiadających atesty jakości.

Głównymi kontrahentami Spółki są firmy komunalne oraz największe polskie lotniska.

Ponieważ zatrudniamy osoby niepełnosprawne, nasi klienci mogą liczyć na zniżki we wpłatach na PFRON, które sięgają nawet 40 % wartości zamówienia.

Naszą wiarygodność potwierdza zdobycie I miejsca w konkursie „Wielka Mała Firma” organizowanego przez Gazetę Prawną oraz firmy PZU S.A., PZU Życie S.A. i Dun & Bradstreet.

Dzięki długiej obecności na rynku staliśmy się jednym z liderów branży szczotkarskiej. Wyróżnia nas dbałość o wysoką jakość i trwałość produktów.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH